M+M+M+M Koumarovi Vítejte nám přátelé!
 

Výlety

Chystané výlety a informace o nich

Náš první výlet s karavanem - 7. - 10. 5. 2020

Konečně po letech, jsme se o vánocích 2019 rozhodli, že vyzkoušíme jaké by to bylo vyrazit si ne do hotelu, ani pod stan, ale s přívěsem. Jak to celé bylo? Pokud máte chuť, tak to se Vám teď pokusím přiblížit.

Kategorie:

Jak jsme jeli do skanzenu a do KovoZOO

Tak jsme jednou zase vymysleli výlet. Naplánovali jsme si jej tak, že vyzvedneme tetu Marcu ve Starém Městě u Uherského Hradiště na nádraží a vyrazíme si prohédnout Skanzen v nedaleké Modré u Velehradu, dáme si tam oběd a pak se půjdeme podívat do KOVOZOO ve Starém Městě.

Kategorie:

S trpaslíky na Znojemsko

Turistický výlet
„S trpaslíky na Znojemsko”

28. 3. – 1. 4. 2013

Program:

28. 3. 2013 – čtvrtek - velikonoční prázdniny

  • Odjezd 9:00 hod ze Všetul od bývalé radnice, odtud se vydáme směrem na Hulín, kde najedeme na dálnici a projedeme po ní kolem Brna dále pak směrem na Lechovice u Znojma.
  • Tady by jsme se ubytiovali a asi si dali i oběd.
Kategorie:

Čtvrtá Koversada - tentokráte s Matyáškem a tetou Marcou

Tak jsme se tento rok, jak jste si jistě všimli, rozrostli o dalšího člena rodiny - Matyáška. Jelikož je už jednou v Koversadě byl, sice v bříšku, ale byl, tak by to pro něj nemělo být úplně nové, nicméně pro nás bylo opravdu hodně nových věcí. Mimo jiné i to, že s námi jela teta Marca. Vyráželi jsme v pátek 24. 8. a vraceli jsme se v neděli 2. 9. 2012

Kategorie:

S trpaslíky na Slovácko

Turistický výlet
„S trpaslíky na Slovácko”

27. – 30. 9. 2012

Kategorie:

Výlet na Mrkvancovou pouť do Polné

13. 9. 2008 – sobota

V sobotu ráno jsme vyrazili na tradiční „Mrkvancovou pouť” do Polné. Ubytovaní jsme byli u rodiny v nedalekém Dobroutově. Odtud jsme vyrazili na prohlídku nedalekého bývalého okresního města Jihlavy. Původně jsme měli v plánu navštívit známé Jihlavské podzemí, ale to se nám pro velký zájem nepodařilo. Prostě měli plno. ak jsme se tedy prošli po Jihlavě, podívali jsme se na Jihlavu z výšky a to z věže tamního kostela. Ještě navečer jsme navštívili další členy rodiny a už jsme se těšili na večerní jízdy na kolotočích.

Kategorie:

Výlet na Bumálku

8. 5. 2008 – čtvrtek

Tento výlet byl trošičku zvláštní, hlavně v tom, že hlavním organizátorem jsme tentokráte nebyli my, ale naši kamarádi Mikulovi.
Postupně jsme se během dopoledne sjeli na chatě Bumbálka, která se nachází na rozhraní Jeseníků a Orlických hor, ve vesnici Horní Orlice, poblíž městečka Králíky.

Kategorie:

Dovolená 2006

17. - 26. 7. 2006

Ahoj, tak a máme dovolenou za sebou. Tentokráte jsme se vypravili na Slovensko, do známého letoviska Senec. Také jsme na slovensku navštívili hrad Červený kameň a na moravě poté vinařskou obec Mutěnice a v Mutěnicích - muzeum vinařství a myslivosti provozovaném firmou Sklepy Jarošek Mutěnice.

Kategorie:

Výlet do Jižních Čech

Výlet do Jižních Čech

5. – 9. 7. 2006

Tak jsme se o státních svátcích zajeli podívat do Jižních Čech. Trošku jsme cestovali, trošku odpočívali a taky jsme se vykoupali. Projeli jsme řadu měst, vesnic a historických míst, navštívili jsme muzeum kočárů a historických vozidel v Pořežanech, jadernou elektrárnu Temelín, tedy její informační středisko. Poprvé jsme mohli vyzkoušet plavání v bazéně s Marinkou, tak jsme se zajeli vykoupat do bazénu v Českých Budějovicích. Prostě byl to skvělý výlet.

Kategorie:

Turistický výlet na Boskovicko


Turistický výlet na Boskovicko

15. – 17. 4. 2006

Program:

15. 4. 2006 - sobota

  • Odjezd 9:00 hod od Internátu „A” SPŠ MV Holešov, se zastávkami dle potřeby
Kategorie:

Za poznáním CHKO Moravský kras

10. 4. 2004 (sobota)
#####
Podle předem daného harmonogramu jsme se postupně vyzvedli z domovů a sjeli jsme se u posledních členů, kteří bydlí nejblíže k cíli našeho výletu. Celkem nás tedy jelo 15. Po malé rozmluvě o trase jsme se vydali na cestu. Do cíle jsme zdárně dorazili přesně podle plánu. V Olšovci už na nás čekali a tak jsme se rovnou ubytovali.

Kategorie:

Turisticko - lyžařský zájezd na Pustevny

17. 1. 2004
#####
Všichni přihlášení účastníci postupně přistoupili na jednotlivých zastávkách a vydali jsme se směr Pustevny. Po příjezdu na Horní Bečvu a odbočení na Pustevny jsme se dozvěděli o havárii na příjezdové cestě k Pustevnám a tak jsme se po krátké rozpravě dohodli o změně cíle našeho výletu a odjeli jsme na Bumbálku. Zde byla příjezdová cesta v pořádku a tak jsme zdárnědorazili. Po vystoupení z autobusu jsme se rozdělili do tří skupin.

Kategorie:

Roháče 2003

11. 9. 2003
#####
Jako již tradičně autobus ve stanovený termín projel jednotlivá stanoviště, na kterých jej očekávali jednotliví účastníci našeho výletu, kterých bylo celkem 35. Po úvodním pozdravení s námi autobus vyrazil k první plánované zastávce pro dokoupení zásob - Horní Bečvě.

Kategorie:

Hukvaldy - Štramberk – Kopřivnice

12. 7. 2003
#####
Jako obvykle začnu plánovaným srazem. Sešlo se nás v určený termín celkem 7. Rozdělili jsme se do dvou aut a vyjeli jsme na první plánovanou zastávku našeho dnešního výletu. Do obce Hukvaldy, nad kterou se tyčí zřícenina hradu Hukvaldy jsme dorazili bez problémů a tak jsme se mohli vydat k prohlídce hradu a městečka.

Kategorie:

Krkonoše 2003

19. 6. 2003 – čtvrtek
#####
Ve čtvrtek ráno autobus objel jednotlivá nástupní místa a postupně posbíral 34 účastníků zájezdu a rozjel se směrem k naší první plánované zastávce, tedy na hrad Bouzov. Cesta probíhala hladce a tak jsme na hrad dorazili ještě před plánovaným termínem.

Kategorie:
 
 
by R & T